Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели, Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис Стол, Офис Стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане, Търговско обзавеждане |
| материал: |
Синтетична кожа, PU кожа |
Сгънат: |
не |
стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол |
| размер: |
67*70*120---128см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
Име на марката: |
Guyou или OEM |
| Номер на модела: |
Y-2774 |
цвят: |
Не е задължително |
Газлифт: |
80 мм газлифт клас 2 |
| Основа: |
Найлонова основа за боядисване |
Кастор: |
Найлоново колело |
Подлакътник: |
Боядисване на подплатен подлакътник |
| Механизъм: |
Заключващ-механизъм за накланяне |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | Стандартен кашон за износ, по едно парче в кашон |
| Подробности за доставката: | 2--4 седмици след получения депозит |
Y-2774 Модерен висококачествен PU+мрежест въртящ се боядисан офис стол
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2774 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | офис стол с висока облегалка |
| Подлакътник | боядисване на подлакътник |
| Покривало против прах | 3 слоя .пластмаса |
| База | 320 мм, найлонов материал, тест BIFMA, лагер 800 кг |
| Рициново | пластмаса |
| Газов асансьор | 80 мм черно боядисване, TUV сертификат, механизъм от 3-то ниво |
| Ширина на седалката | 51см |
| дълбочина на седалката | 50см |
| височина на седалката | 44-54см |
| ширина на гърба | 50,5 см |
| височина на гърба |
67см |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Размер на кашона | 68*33*64см |
| Опаковка | 1бр/ctn, кафяв картон |
| Зареждане на КОЛИЧЕСТВО/контейнер | 465бр./40HQ |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай Нингбо, Китай |








Популярни тагове: y-2774 модерен висококачествен pu+мрежа въртяща се боя база офис стол, Китай y-2774 модерен висококачествен pu+мрежа въртяща се боя база офис стол производители, доставчици, фабрика, офис стол за фабрични работници, Бели офис стол, Офис стол за фотографски студия, Офис стол за дизайнерски студия, Председател на конферентната зала, Офис стол за производствени съоръжения














