Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Метал |
Тип метал: |
Желязо |
Сгънат: |
не |
| стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол, офис стол |
размер: |
67*70*120---128см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
| Име на марката: |
момче ти |
Номер на модела: |
Y-2773 |
Плат: |
PU+PVC |
| Пяна: |
Пяна с висока плътност |
дърво: |
Шперплат |
Подлакътник: |
Боядисване на подплатен подлакътник |
| Шаси: |
Заключващ-механизъм за накланяне |
Покривало против прах: |
ПП |
Газлифт: |
80 мм газлифт клас 2 |
| Основа: |
Найлонова основа за боядисване |
Кастор: |
Найлон |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, едно парче в един кашон |
| Подробности за доставката: | 30 дни след получения депозит |
Y-2773 Модерен висококачествен въртящ се полиуретанов офис стол с висока облегалка
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2773 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | офис стол с висока облегалка |
| Подлакътник | боядисване на подлакътник |
| Покривало против прах | 3 слоя .пластмаса |
| База | 320 мм, найлонов материал, тест BIFMA, лагер 800 кг |
| Рициново | пластмаса |
| Газов асансьор | 80 мм черно боядисване, TUV сертификат, механизъм от 3-то ниво |
| Ширина на седалката | 51,5 см |
| дълбочина на седалката | 49см |
| височина на седалката | 46-54см |
| ширина на гърба | 50см |
| височина на гърба |
65 см |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Размер на кашона | 65,5*32*58см |
| Опаковка | 1бр/ctn, кафяв картон |
| Зареждане на КОЛИЧЕСТВО/контейнер | 574бр./40HQ |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай Нингбо, Китай |








Популярни тагове: y-2773 модерен висококачествен въртящ се полиуретанов офис стол с висока облегалка, Китай y-2773 модерен висококачествен въртящ се офис стол с висока облегалка производители, доставчици, фабрика, Офис стол, който да съответства на декора на офиса, Офис стол за учебни зали, Офис стол за дизайнерски студия, офис стол за колежи, Офис стол за издателски къщи, офис стол за фабрични работници














