Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Метал |
Тип метал: |
Желязо |
Сгънат: |
не |
| стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол |
размер: |
62*73*108---116см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
| Име на марката: |
Guyou или OEM |
Номер на модела: |
Y-2757 |
плат: |
PU кожа |
| MOQ: |
мостра: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр |
опаковка: |
обикновено 1 бр/ctn, може до вашата идея |
цвят: |
по желание |
| персонализирани: |
приемливо |
OEM/ODM: |
приемливо |
гаранционен срок: |
обикновено е 2 години |
| употреба: |
стол за офис стая |
носеща тежест: |
200 кг |
стил: |
класически модерен |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, по едно парче на кашон |
| Подробности за доставката: | 30 дни след получаване на депозита |
Y-2757 Горещ елегантен модерен офис въртящ се стол с подлакътници
Описание на продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2757 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | офис стол с висока облегалка |
| Подлакътник | пластмасов подлакътник с боядисване |
| Механизъм | Накланящ се механизъм, функция нагоре и надолу+накланяне |
| Газов асансьор | 80 мм черна боя |
| Покривало против прах | пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 350 мм, найлонова основа |
| Рициново | Черно найлоново колело |
| Ширина на седалката | 53,5 см |
| дълбочина на седалката | 51,5 см |
| височина на седалката | 44,5-52,5см |
| ширина на гърба | 52 см |
| височина на гърба | 78см |
| Размер на кашона | 80*33*64см, |
| Опаковка | 1бр/ctn, кафяв кашон за износ |
| Зареждане QTY/40'HQ | 400 бр |
| MOQ | 100 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |










Популярни тагове: y-2757 горещ елегантен модерен офис въртящ се стол с подлакътници, Китай y-2757 горещ елегантен модерен офис въртящ се стол с подлакътници производители, доставчици, фабрика, Офис стол за онлайн работа, Офис стол за фотографски студия, Бели офис стол, Офис стол на счетоводители, офис стол за компании за електроника, Офис стол, който да съответства на декора на офиса














