Бързи подробности
Тип: Офис мебели
Специфична употреба: Офис стол
Обща употреба: Търговско обзавеждане
Материал: синтетична кожа
Сгънат: Не
Стил: Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол
Размер: 65*70*106-116см
Място на произход: Zhejiang, Китай (континентален)
Марка: Guyou или OEM
Номер на модела: GY-1763
MOQ: проба: 1 бр.; последваща поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50 бр
Опаковка: 1бр/ctn
OEM/ODM: приемливо
Гаранция: ремонт на части безплатно в рамките на 24 месеца
Цвят: по избор
Подлакътник: Хромиран подлакътник
Механизъм: Заключващ-механизъм за накланяне
Газлифт: 100 мм газлифт клас 2
Основа: Хромирана основа
Колело: Найлоново колело
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, едно парче на кашон |
|---|---|
| Подробности за доставката: | 25-30 дни след получаване на депозита |
Y-1763 Луксозен повдигащ се офис стол от PU кожа

| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-1763 |
| Материал | облегалка PU, седалка нормална PU |
| Описание | изпълнителен стол |
| Подлакътник | подлакътник за засаждане |
| Механизъм | наклонен механизъм |
| Газов асансьор | 100 мм |
| Покривало против прах | пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | Основа от стомана 350 |
| Рициново | найлоново колело |
| Ширина на седалката | 45 см |
| дълбочина на седалката | 48см |
| височина на седалката | 42-52см |
| ширина на гърба |
44см |
| височина на гърба | 106--116 см |
| Размер на кашона | 112см*63см*62см за 2 кашона. , кафяв кашон за износ |
| Зареждане на QTY/20'контейнер | 200 бр |
| Товарен QTY/40'контейнер | 400 бр |
| Зареждане QTY/40'HQ | 495 бр |
| MOQ | 50 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |







Популярни тагове: y-1763 луксозен полиуретан кожен асансьор офис стол, Китай y-1763 луксозен полиуретан кожен асансьор офис стол производители, доставчици, фабрика, Офис стол на счетоводители, Офис стол за онлайн работа, Офис председател, офис стол за подобряване на стойката, офис стол за колежи, Офис стол за дизайнерски студия














