Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Метал |
Тип метал: |
Желязо |
Сгънат: |
не |
| стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол |
размер: |
62*73*108---116см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
| Име на марката: |
Guyou или OEM |
Номер на модела: |
Y-2756 |
плат: |
PU+PVC |
| пяна: |
Пяна с висока плътност |
MOQ: |
мостра: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр |
опаковка: |
обикновено 1бр/ctn |
| персонализирани: |
приемливо |
OEM/ODM: |
приемливо |
гаранционен срок: |
обикновено е 2 години |
| носеща тежест: |
200 кг |
употреба: |
мебели за офис стая |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, по едно парче на кашон |
| Подробности за доставката: | 30 дни след получаване на депозита |
Y-2756 Горещ луксозен висок офис въртящ се и повдигащ се директорски стол
Описание на продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2756 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | офис стол с висока облегалка |
| Подлакътник | пластмасов подлакътник с боядисване |
| Механизъм | Накланящ се механизъм, функция нагоре и надолу+накланяне |
| Газов асансьор | 80 мм черна боя |
| Покривало против прах | пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 350 мм, найлонова основа |
| Рициново | Черно найлоново колело |
| Ширина на седалката | 53,5 см |
| дълбочина на седалката | 51,5 см |
| височина на седалката | 44,5-52,5см |
| ширина на гърба | 52 см |
| височина на гърба | 76см |
| Размер на кашона | 78*33*64см, |
| Опаковка | 1бр/ctn, кафяв кашон за износ |
| Зареждане QTY/40'HQ | 400 бр |
| MOQ | 100бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай ИЛИ Нингбо, Китай |








Популярни тагове: y-2756 горещ луксозен високо заден офис въртящ се и повдигащ се директорски стол, Китай y-2756 горещ луксозен висок заден офис въртящ се и повдигащ изпълнителен стол производители, доставчици, фабрика, Стационарен офис стол, Бели офис стол, Офис стол на счетоводители, Офис стол за адвокати, Офис стол за издателски къщи, Офис стол, който да съответства на декора на офиса














