Y-2576 likeregal 4d подлакътник регулируем накланящ се геймърски стол производители
Подробности за продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-2576 |
| Име на продукта | Е-стол за игри за електронни спортове |
| Описание | Черен и червен игрален стол |
| Плат | Висококачествено PVC, от същия материал като столчето за кола |
| пяна | Облегалка с пяна с висока плътност, седалка с пълна студена пяна |
| Подлакътник | 3D подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 350 мм, найлонова основа |
| Рициново | 60 mm PU колело |
| MOQ | 50 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |










Популярни тагове: y-2576 likeregal 4d подлакътник регулируем накланящ се геймърски стол производители, Китай y-2576 likeregal 4d подлакътник регулируем накланящ се геймърски стол производители производители, доставчици, фабрика, Луксозно бюро за игри, Офис стол за печатни компании, тенденции в офис мебели, Състезателен стол с висок гръб, Краен игрален стол, Домашен стол за игри













