Подробности за продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-1-2440 |
| Описание | Основен стол за игри |
| Материал | Висококачествено PVC, от същия материал като столчето за кола |
| пяна | Облегалка с пяна с висока плътност, седалка с пълна студена пяна |
| Подлакътник | PP Регулируем подлакътник |
| Механизъм | Накланящ се механизъм |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 350 мм или 320 мм найлонова основа |
| Рициново | 50 mm PU колело |
| MOQ | 164 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |









Популярни тагове: y-1-2440 стол за игри състезателен стил ергономичен офис стол с висока облегалка компютърен кожен стол, Китай y-1-2440 стол за игри състезателен стил ергономичен офис стол с висока облегалка компютърен кожен стол производители, доставчици, фабрика, офис стол за професионална употреба, бар столове за вътрешен двор, аксесоари за игрални стола, Състезателен стол на колелата, готин дизайн геймърски стол, Състезателен стол за гаражи














