Офис стол за възрастни с висока облегалка в състезателен стил PC компютърен стол Ергономичен E-Спортен геймърски стол

Подробности за продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-2-2446 |
| Име на продукта | Е-стол за игри за електронни спортове |
| Описание | Игрален стол Balck and Red с накланяне на 180 градуса |
| Плат | Висококачествено PVC, от същия материал като столчето за кола |
| пяна | Облегалка с пяна с висока плътност, седалка изцяло студено втвърдяваща пяна |
| Подлакътник | 2D подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 350 мм, Найлонова основа |
| Рициново | 60 mm PU колело |
| MOQ | 170 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |










Популярни тагове: y-2-2446 офис стол за възрастни с висока облегалка състезателен стил компютърен стол ергономичен стол за електронни спортове, Китай y-2-2446 стол за офис задачи за възрастни с висока облегалка състезателен стил компютърен стол ергономичен стол за електронни спортове геймъри производители, доставчици, фабрика, Офис стол оръжие, Етикети на офис файл, Оформление на офис мебели, Офис моливи, Office Push Pins, офис ножици













