Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Метал |
Тип метал: |
Желязо |
Сгънат: |
не |
| стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол |
размер: |
62*73*108-116СМ |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
| Име на марката: |
Guyou или OEM |
Номер на модела: |
Y-2789 |
плат: |
pu+pvc |
| MOQ: |
мостра: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр |
опаковка: |
обикновено 1бр/ctn, може до вашата идея |
персонализирани: |
приемливо |
| OEM/ODM: |
приемливо |
гаранционен срок: |
обикновено е 2 години |
носеща тежест: |
200 кг |
| материал: |
кожа |
колело: |
найлон |
тип: |
модерен |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, по едно парче на кашон |
| Подробности за доставката: | 25-35 дни след получаване на депозита |
Y-2789 Модерни офис мебели с висока облегалка Производител на PVC столове Китай доставчик
Описание на продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2789 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | кожен стол |
| Подлакътник | пластмасов подлакътник |
| Механизъм | Накланящ се механизъм, функция нагоре и надолу+накланяне |
| Газов асансьор | 80 мм черна боя |
| Покривало против прах | пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 350 мм, найлонова основа |
| Рициново | Черно найлоново колело |
| Ширина на седалката | 53 см |
| дълбочина на седалката | 54см |
| височина на седалката | 47-55см |
| ширина на гърба | 50,5 см |
| височина на гърба | 78см |
| Размер на кашона | 80*35*64, кафяв кашон за износ |
| Зареждане QTY/40'HQ | 360 бр |
| MOQ | 100бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай ИЛИ Нингбо, Китай |








Популярни тагове: y-2789 модерни офис мебели с висока облегалка направете pvc столове Китай доставчик, Китай y-2789 модерни офис мебели с висока облегалка направете pvc столове Китай доставчик производители, доставчици, фабрика, офис стол с колела, офис стол за шофьори на микробуси, Офис стол за адвокати, Офис стол за издателски къщи, офис стол за ИТ компании, Офис стол за строителни площадки














