Бързи подробности
Тип: Офис мебели
Специфична употреба: Офис стол
Обща употреба: Търговско обзавеждане
Материал: Метал
Тип метал: желязо
Сгънат: Не
Стил: Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол
Размер: 65*75*113---121см
Място на произход: Zhejiang, Китай (континентален)
Марка: Guyou или OEM
Номер на модела: Y-2766
материя: PU+PVC
пяна: пяна с висока плътност
дърво: шперплат
подлакътник: Подплатен подлакътник с боядисване
шаси: заключващ-механизъм за накланяне
газлифт: 80 мм газлифт клас 2
прахоуловител: PP
основа: найлонова основа за рисуване
колело: PP
MOQ: проба: 1 бр.; пробна поръчка:20 бр.; официална поръчка: 50бр
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, по едно парче на кашон |
|---|---|
| Подробности за доставката: | 30 дни след получаване на депозита |
Y-2766 Висококачествен офис стол Modern Manager
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-2766 |
| Материал | Преден PU, заден и страничен PVC |
| Описание | Мениджърски офис стол |
| Механизъм | Накланящ се механизъм, функция нагоре и надолу+накланяне |
| Подлакътник | pp подлакътник |
| Газлифт | 80 мм черно боядисване, TUV сертификат, механизъм от 3-то ниво |
| Покривало против прах | 3 слоя .пластмаса |
| База | 350 мм, найлон с изпичане, тест BIFMA, лагер 800 кг |
| Рициново | найлон |
| Размер на кашона | 84*34*64см |
| Опаковка | 1бр/ctn, кафяв картон |
| Зарежда се БР | 142/20GP; 360/40HQ |
| MOQ | 80 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |










Популярни тагове: y-2766 модерен мениджър висококачествен офис стол, Китай y-2766 модерен мениджър висококачествен офис стол производители, доставчици, фабрика, офис стол за ИТ компании, Офис председател, Офис стол за онлайн работа, офис стол за индустриална употреба, Кафяв офис стол, Офис стол за дизайнерски студия














