Бързи подробности
Тип: Офис мебели
Специфична употреба: Офис стол
Обща употреба: Търговско обзавеждане
Материал: синтетична кожа
Сгънат: Не
Стил: Директорски стол, повдигащ се стол, въртящ се стол
Размер: 61.5*66*97.5-107.5см
Място на произход: Zhejiang, Китай (континентален)
Марка: Guyou или OEM
Номер на модела: Y-2714
MOQ: проба: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр
опаковка: обикновено 1бр/ctn
персонализирани: приемливо
гаранционен срок: обикновено е 2 години
цвят: по избор
материал: pu кожа
товароподемност: 150 кг
тип: модерен
предназначение: мебели за офис стая
размер на кашона: 64*32*59см
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартна картонена кутия за износ |
|---|---|
| Подробности за доставката: | 25-35 дни след получаване на депозита |
Y-2714 Черен+кафяв Малък офис стол с изчистен дизайн
| Информация за продукта: | |
| Артикул №: | Y-2714 |
| Размер на продукта: | 60*59*95-103см |
| Размер на опаковката: | 60*28*56см |
| цвят: | Черен, сив всеки цвят по избор |
| Срок на опаковане: | Обикновено 1бр/ctn, стандартна картонена кутия за износ |
| Материал | PU+PVC |
| Използване | Офис, Всекидневна |
| OEM/ODM | Приемливо |
| N.W./G.W: | 17/18 кг |
| Инструкция за сглобяване: | Може да осигури |
| Спецификация | Y-2714 Италиански дизайнерски столове Бюро Стол на офис стол |
| стил: | Модерен |
| Количество за зареждане: |
298 бр./20GP; 638 бр./40GP; 709бр./40HQ |
| Правила и условия: | |
| Елементи на плащане: | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Налични търговски условия | EXW/FOB/CFR/CIF |
| Примерни условия: | Купувачите трябва да платят двойно за пробата (50% ще бъдат върнати, след като направят поръчка) |
| Примерно време за изпълнение: | 2-3 дни |
| Време за изпълнение на поръчката: | 25-30 дни след получаване на депозита |
| MOQ: | 1бр за проба; 20 бр за пробна поръчка; 50бр за официална поръчка |
| Смесен контейнер: | Приемливо |
| Гаранция: | Една година (при нормална употреба) |
| Място на произход: | Окръг Anji, провинция Zhejiang, Китай (Mianland) |
| Продуктова способност | 8000-12000 бр./месец |
| Порт за зареждане: | ШАНХАЙ или НИНБО |
| Технически подробности: | |
| Персонализирани покрития: | Наличен, моля, свържете се с нашия екип по продажбите за повече опции |
| Персонализиран дизайн и размер: | Наличен, моля, преговаряйте с нашия екип по продажбите, вижте подробностите |
| Инспекции: | Фабричната инспекция е добре дошла, снимки с висока разделителна способност ще ви бъдат препратени по време и след производството |











Популярни тагове: y-2714 черно+кафяв прост дизайн малък офис стол, Китай y-2714 черен+кафяв прост дизайн малък офис стол производители, доставчици, фабрика, Офис стол за издателски къщи, Офис стол за салони, офис стол за колежи, Офис стол, който да съответства на декора на офиса, Офис стол за адвокати, офис стол за подобряване на стойката














