Този стол за игри Y-2565 Pu за деца е проектиран според исканията на геймърите за качество, комфорт и ниво на външен вид.
Първо, столът за игри е направен от метална рамка вместо шперплат, може да поддържа стола за игри да се използва по-безопасно и издръжливо.
Второ, столът за игри е добавен със стил на игра. Много е подходящ за характеристиките на дете. Всяко дете може да хареса този стил на стол за игри.
И накрая, първото око, което виждаме при стол за игри, е нивото на външен вид. Този геймърски стол изглежда много класически и съчетава традицията с модерните. Можете да гледате дълго време и няма да ви омръзне.
Най-общо казано, този стол за игри си струва за вас.


| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-2565 |
| Име на продукта | Игрален стол Pu за деца |
| Описание | Игрален стол Pu за деца с накланяне на 180 градуса |
| Плат | Висококачествен PU и PVC, същият материал като столчето за кола |
| пяна | Облегалка с пяна с висока плътност, седалка с пълна студена пяна |
| Подлакътник | Фиксиран подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 320 мм, Найлонова основа |
| Рициново | 50 мм найлоново колело |
| MOQ | 50 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |






Anji Guyou Furniture Co., LTD е професионален производител на игрални столове Pu за деца от 25 години.
Имаме повече от 80 опитни служители, които гарантират, че производството върви добре и ефективно.
Имаме и 10 старши специалисти по продажбите, за да предложим-решение на едно гише за нашите клиенти.
Имаме и дизайнерски екип от 5 души, за да помогнем на нашите клиенти да бъдат по-гъвкави в обслужването на OEM.
През 1996 г. започнахме да управляваме бизнеса с офис столове в Шанхай.
2001 г. основахме собствена компания, наречена Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. И през 2001 до 2010 г. изградихме добри бизнес отношения с държавни агенции, институции за висше образование, банка, бизнес център и много други клиенти.
През 2010 г. се върнахме в Анджи и основахме Anji Yuanheng Furniture Co., Ltd. Все още поддържаме бизнес отношения с клиентите в Шанхай, а също така прекарваме някои клиенти в друга област.
През 2012 г. основахме Anji Guyou Furniture Co., Ltd и започнахме да изнасяме нашите офис столове на задграничния пазар.
2016, след няколко години развитие, ние трябва да се преместим в нова фабрика, за да отговорим на изискванията за растеж на бизнеса.
2018 г. нашият отдел продажби се премести в новия офис в Ханджоу, за да поеме повече отлични членове, които да се присъединят и да предложим по-професионално обслужване на нашите клиенти.
2020 г. подобрихме нашата фабрика чрез 6S система за управление.


През последните години посещаваме много различни изложби. И ние изграждаме дългосрочни бизнес отношения с много клиенти от различни страни.
Ние присъстваме на Международния панаир на мебелите в Китай през 2014 г. и 2015 г., присъстваме на панаира на Caton през 2016 г.
И през 2017 г. започнахме да посещаваме някои изложения в чужбина, като ORGATEC в Кьолн.
През 2018 г. и 2019 г. присъстваме на няколко панаира на електрониката, като Consumer Electronics в Хонконг, COMPUTEX в Тайпе и Consumer Electronics в Индонезия.
2020, присъстваме на IMM в Кьолн.
Тези 2 години, поради глобалната почивка, трябва да спрем нашата изложбена обиколка.
След няколко години усилия нашата фабрика премина системата за управление на качеството ISO9001: 2015, системата за управление на околната среда 14001:2015 и BSCI одита.
Нашите основни продукти са стол за игри Pu за деца, стол за игри, състезателни столове, офис столове и бар столове. Тези 2 години ние също доставяме игрално бюро и стол за акценти. За да отговорим на изискванията от цял свят, много от нашите продукти имат специфичен доклад от теста. По отношение на качеството и издръжливостта, ние направихме протокол от тестове BIFMA, EN1335, EN12520 и EN12521. По отношение на изискването за пожарна продукция, ние направихме BS5852, EN1021, CA 117. А по отношение на изискванията за околната среда, ние направихме REACH, AZO, 6P, SCCP, Cadmium и т.н.

Q1. Вие сте фабрика или търговска компания?
О: Ние сме производител. Нашата фабрика преминава сертификатите по ISO 9001:2015 и ISO 14001: 2015 и Ul одит. Обслужваме 1000+ клиенти от 100+ държави за 23 години.
Q2. Какви са вашите основни продукти?
О: Основните продукти, с които се занимава нашата корпорация, са офис мебели, включително игрални столове от Pu за деца, офис столове, столове за игри, бар столове, състезателни столове и т.н.
Q3. Мога ли да получа безплатна проба преди поръчката?
О: Да, разбира се. Но моля, първо платете таксата за проба и транспортните разходи и ние ще ви върнем таксата за проба след официалната поръчка.
Q4. Можете ли да приемате OEM или ODM поръчки?
О: Да, можем. Персонализираните поръчки също са добре дошли.
Q5. Какви са вашите условия за доставка?
A: FOB, EXW, CIF, DDP и така нататък.
Q6. Какво е вашето време за доставка?
О: 25-35 дни.
Q7. Можете ли да дадете гаранция за нашите продукти?
О: 2 години гаранция, ние контролираме качеството според системата Iso 9001:2015. И ние обещаваме да заменим всички дефектни продукти.
Популярни тагове: pu игрален стол за деца, Китай pu игрален стол за деца производители, доставчици, фабрика, офис калкулатори, Персонализиране на офис мебели, офис мебели извън склад, Офис хайлайтър, офис химикалки, Office Thumbtacks













