Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Метал |
Тип метал: |
Желязо |
Сгънат: |
не |
| стил: |
Повдигащ се стол, мрежест стол, въртящ се стол |
размер: |
67*53*115---121см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
| Име на марката: |
Гаю |
Номер на модела: |
Y-1750B |
MOQ: |
мостра: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр |
| опаковка: |
обикновено 1бр/ctn, може до вашата идея |
гаранция: |
ремонт на части безплатно в рамките на 24 месеца |
персонализирани: |
приемливо |
| OEM/ODM: |
приемливо |
материал: |
мрежеста повърхност |
стил: |
модерен дизайн |
| употреба: |
мебели за офис стая |
цвят: |
по желание на вашата идея |
тип: |
класически |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | Подробности за опаковката на офис стол: 1) Вътрешна опаковка: OPP чанта 2) Външна опаковка: 1 бр./кашон 3) Количество за зареждане: 722 PCS/40HQ |
| Подробности за доставката: | 25-30 дни след получаване на депозита |
Y-1751B Мрежест офис стол с нов дизайн и мрежесто покритие
Описание на продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-1750B |
| Материал | Мрежа |
| Описание | Стол за компютър |
| Подлакътник | PP подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газов асансьор | 100 мм газлифт клас 2 |
| Покривало против прах | Пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 350 mm, найлонов материал, тест BIFMA |
| Рициново | Черно найлоново колело |
| N.W/G.W |
6,5/8 кг |
| Размер на кашона | 58*28*55см кафяв кашон за износ |
| Опаковка | 1бр/ctn |
| Зареждане на QTY/20'контейнер | 300бр./20GP; 648бр./40GP; 722бр./40HQ |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай, Китай |



Опаковане и доставка









Популярни тагове: y-1750b нов дизайн мрежест офис стол с мрежесто покритие, Китай y-1750b нов дизайн мрежест офис стол с мрежесто покритие производители, доставчици, фабрика, Офис стол за домашен офис, офис стол за влакове, офис стол за чакални, офис стол с ключалка, Председател на Rolling Office, Бели офис стол














