Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели, Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис Стол, Офис Стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане, Търговско обзавеждане |
| материал: |
Плат, синтетична кожа |
Сгънат: |
не |
стил: |
Повдигащ се стол, мрежест стол, въртящ се стол |
| размер: |
67*53*115---121см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
Име на марката: |
Гаю |
| Номер на модела: |
Y-1718 |
цвят: |
Не е задължително |
Плат: |
Мрежа |
| Основа: |
Найлонова основа |
Подлакътник: |
без |
дърво: |
Шперплат |
| Покривало против прах: |
ПП |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | Стандартен кашон за износ, едно парче на кашон |
| Подробности за доставката: | 25-30 дни след получаване на депозита |
Y-1718 красив офис стол/стол за компютър
| Модел | Y-1718 |
| Материал | Мрежа на гърба, нормална мрежа на седалката |
| Описание | Стол за компютър |
| Подлакътник | без |
| Механизъм | Наклонен механизъм |
| Газов асансьор | 100 мм |
| Покривало против прах | Пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 270 найлонова основа |
| Рициново | Найлоново колело |
| Ширина на седалката | 48 см |
| дълбочина на седалката | 43см |
| височина на седалката | 45-53см |
| ширина на гърба |
46см |
| височина на гърба | 94--104 см |
| Размер на кашона | 66*33*57, кафяв кашон за износ |
| Зареждане на QTY/20'контейнер | 252 бр |
| Товарен QTY/40'контейнер | 504 бр |
| Зареждане QTY/40'HQ | 592 бр |
| MOQ | 100бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |












Популярни тагове: y-1718 красив плат офис стол/компютърен стол, Китай y-1718 красив плат офис стол/компютърен стол производители, доставчици, фабрика, Офис председател, офис стол за стаи за почивка, Офис стол за корпоративни офиси, офис стол за ИТ компании, офис стол с ключалка, Червен офис стол














