Бързи подробности
| Тип: |
Офис мебели |
Специфична употреба: |
Офис стол |
Обща употреба: |
Търговско обзавеждане |
| материал: |
Синтетична кожа |
Сгънат: |
не |
стил: |
Директорски стол, повдигащ се стол, мрежест стол, въртящ се стол |
| размер: |
67*53*115---121см |
Място на произход: |
Zhejiang, Китай (континентален) |
Име на марката: |
Guyou или OEM |
| Номер на модела: |
Y-1716 |
плат: |
мрежа |
MOQ: |
мостра: 1 бр.; пробна поръчка: 20 бр.; официална поръчка: 50бр |
| опаковка: |
обикновено 1бр/ctn, може до вашата идея |
персонализирани: |
приемливо |
OEM/ODM: |
приемливо |
| гаранционен срок: |
обикновено е 2 години |
употреба: |
офис стол/стол за персонала |
материал: |
плат |
| цвят: |
по желание |
носеща тежест: |
180 кг |
Опаковане и доставка
| Подробности за опаковката: | стандартен кашон за износ, по едно парче на кашон |
| Подробности за доставката: | 30 дни след получаване на депозита |
Y-1716 Горещ продавач Плат Офис Стол Компютърен Стол Секретарски стол
Описание на продукта
| Компания | Anji Guyou Мебели Co., LTD |
| Модел | Y-1716 |
| Материал | Мрежа на гърба, нормална мрежа на седалката |
| Описание | Стол за компютър |
| Подлакътник | Пластмасов подлакътник |
| Механизъм | Наклонен механизъм |
| Газов асансьор | 100 мм |
| Покривало против прах | Пластмасов материал, черен цвят, 3 слоя |
| База | 270 найлонова основа |
| Рициново | Найлоново колело |
| Ширина на седалката | 48 см |
| дълбочина на седалката | 43см |
| височина на седалката | 45-53см |
| ширина на гърба |
46см |
| височина на гърба | 94--104 см |
| Размер на кашона | 66*33*57, кафяв кашон за износ |
| Зареждане на QTY/20'контейнер | 252 бр |
| Товарен QTY/40'контейнер | 504 бр |
| Зареждане QTY/40'HQ | 592 бр |
| MOQ | 100бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получаване на депозита |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |
Опаковане и доставка









Популярни тагове: y-1716 горещ продавач плат офис стол компютър стол секретар стол, Китай y-1716 горещ продавач плат офис стол компютър стол секретар стол производители, доставчици, фабрика, Модерен офис стол, офис стол за стаи за почивка, офис стол с вградено съхранение, офис стол с държач на чаша, офис стол с ключалка, въртящ се офис стол














