



| материал: | Плат |
| Рамка | Рамка от шперплат |
| Основа: | 350 мм метална основа с плъзгачи |
| Размер на продукта: | 66*74*77см |
| Размер на опаковката: | 110*83*67см |
| пакет: | 2pcs/ctn, 250lbs кашон за износ |
| Зареждане Кол | 168бр./20GP; 224бр./40GP; 552бр./40HQ |
| N.w. | 23,20 кг |
| G.w. | 25,20 кг |
Популярни тагове: диван акцент стол офис хол мебели за дома стол за отдих x-5104, Китай диван акцент стол офис хол мебели за дома стол за свободно време x-5104 производители, доставчици, фабрика, Сгъваем игрален стол, Стилно бюро за игри, Кафяво бар стол, шезлонг, Качество на офис мебели, здрав игрален стол













