Основна информация
| Модел NO.:YS-8076 | Стил: модерна |
| Материал: пластмаса | Ротари: Ротари |
| Подлакътник: без подлакътник | Подложка: акрил |
| Персонализирани: потребителски | Търговска марка: YUNSHENG |
| Спецификация: CE SGS | Произход: Anji Huzhou |
| ЕЛЕМЕНТ | YS-8076 акрилни бар табуретка |
| Размер на седалката: | W34.5 * D37 * H58-78 см |
| Размер на стола: | W38 * D40 * H63-85 см |
| Размер на база: | 380 mm * 1.2mm |
| Газ лифт: | 330mm |
| Акрилни дебелина: | 10 мм |
|
|
AnjiYunsheng сядане продукти фабрика се намира в известния chairstown ofChina Anji.
Като производител за 8years onbar табуретка ние имаме цялата производствена линия за бар столове.
Мебелен панаир информация: CIFF(Guangzhou), КАНТОН FAIR(Guangzhou), НЕОКОНСЕРВАТОР (Чикаго, САЩ), IMMcologne(Germany)
Описание на продукта