Характеристики:
Heavy Duty Pu Gaming Chair Y-2445 е проектиран според исканията на геймърите за качество, комфорт и ниво на външен вид. Този стол за игри в компютърен състезателен стил има страхотен външен вид и е идеален за игри и работа.
--Хубав стол за игрално бюро
--3.2'' регулируема височина
--възглавница за глава и ергономична лумбална възглавница безплатно
--2D регулируем подлакътник
--4.3'' удобна възглавница за седалка
--Въртене на 360 градуса
--90 градуса -170 градуса накланяне и 25 градуса люлеене
--Красив цвят и дизайн



| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-2445 |
| Име на продукта | Игрален стол Y-2445 от полиуретан за тежки условия на работа |
| Описание | Евтина доставка Офис стол с накланяне на 180 градуса |
| Плат | Висококачествено PVC, от същия материал като столчето за кола |
| пяна | Пълна студена пяна |
| Подлакътник | 2D подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 350 мм, найлонова основа |
| Рициново | 60 mm PU колело |
| MOQ | 50 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |




Anji Guyou Furniture Co., LTD е професионален производител на тежкотоварни Pu игрални столове от 25 години.
Имаме повече от 80 опитни служители, които гарантират, че производството върви добре и ефективно.
Имаме и 10 старши специалисти по продажбите, за да предложим-решение на едно гише за нашите клиенти.
Имаме и дизайнерски екип от 5 души, за да помогнем на нашите клиенти да бъдат по-гъвкави в обслужването на OEM.
През 1996 г. започнахме да управляваме бизнеса с офис столове в Шанхай.
2001 г. основахме собствена компания, наречена Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. И през 2001 до 2010 г. изградихме добри бизнес отношения с държавни агенции, институции за висше образование, банка, бизнес център и много други клиенти.
През 2010 г. се върнахме в Анджи и основахме Anji Yuanheng Furniture Co., Ltd. Все още поддържаме бизнес отношения с клиентите в Шанхай, а също така прекарваме някои клиенти в друга област.
През 2012 г. основахме Anji Guyou Furniture Co., Ltd и започнахме да изнасяме нашите офис столове на задграничния пазар.
2016, след няколко години развитие, ние трябва да се преместим в нова фабрика, за да отговорим на изискванията за растеж на бизнеса.
2018 г. нашият отдел продажби се премести в новия офис в Ханджоу, за да поеме повече отлични членове, които да се присъединят и да предложим по-професионално обслужване на нашите клиенти.
2020 г. подобрихме нашата фабрика чрез 6S система за управление.
Популярни тагове: тежкотоварен pu игрален стол, Китай тежкотоварен pu игрален стол производители, доставчици, фабрика, Време за доставка на офис мебели, Промоции на офис мебели, Стол на геймърите, здрав игрален стол, аксесоари за игрални стола, Офис председател













