Характеристики:
Модерният геймърски стол Y-2465 е проектиран според изискванията на геймърите за качество, комфорт и ниво на външен вид. Този стол за игри в компютърен състезателен стил има страхотен външен вид и е идеален за игри и работа.
--Хубав стол за игрално бюро
--3.2'' регулируема височина
--възглавница за глава и ергономична лумбална възглавница безплатно
--2D регулируем подлакътник
--4.3'' удобна възглавница за седалка
--Въртене на 360 градуса
--90 градуса -170 градуса накланяне и 25 градуса люлеене



| Компания | Anji Guyou Мебели Co., Ltd |
| Модел | Y-2465 |
| Име на продукта | Модерен стол за игри |
| Описание | Евтина доставка Офис стол с накланяне на 180 градуса |
| Плат | Висококачествено PVC, от същия материал като столчето за кола |
| пяна | Облегалка с пяна с висока плътност, седалка изцяло студено втвърдяваща пяна |
| Подлакътник | 2D подлакътник |
| Механизъм | Заключващ-механизъм за накланяне |
| Газлифт | 100 мм газлифт клас 2 или 3 или 4 |
| База | 350 мм, Найлонова основа |
| Рициново | 60 mm PU колело |
| MOQ | 50 бр |
| Плащане | T/T (30% депозит, баланс срещу копието на B/L) |
| Време за доставка | 30 дни след получения депозит |
| Порт за зареждане | Шанхай или Нингбо, Китай |




Anji Guyou Furniture Co., LTD е професионален производител на модерни игрални столове от 25 години.
Имаме повече от 80 опитни служители, които гарантират, че производството върви добре и ефективно.
Имаме и 10 старши специалисти по продажбите, за да предложим-решение на едно гише за нашите клиенти.
Имаме и дизайнерски екип от 5 души, за да помогнем на нашите клиенти да бъдат по-гъвкави в OEM услугата.
През 1996 г. започнахме да управляваме бизнеса с офис столове в Шанхай.
2001 г. основахме собствена компания, наречена Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. И през 2001 до 2010 г. изградихме добри бизнес отношения с държавни агенции, институции за висше образование, банка, бизнес център и много други клиенти.
През 2010 г. се върнахме в Анджи и основахме Anji Yuanheng Furniture Co., Ltd. Все още поддържаме бизнес отношения с клиентите в Шанхай, а също така прекарваме някои клиенти в друга област.
През 2012 г. основахме Anji Guyou Furniture Co., Ltd и започнахме да изнасяме нашите офис столове на задграничния пазар.
2016, след няколко години развитие, ние трябва да се преместим в нова фабрика, за да отговорим на изискванията за растеж на бизнеса.
2018 г. нашият отдел продажби се премести в новия офис в Ханджоу, за да поеме повече отлични членове, които да се присъединят и да предложим по-професионално обслужване на нашите клиенти.
2020 г. подобрихме нашата фабрика чрез 6S система за управление.
Популярни тагове: модерен стол за игри, Китай модерен стол за игри производители, доставчици, фабрика, офис калкулатори, офис бюра, Офис мебелна доставка, Офис индекс карти, офис ножици, бели дъски













